





7 140 ₴
| Серія | Gemini |
| Модель | WHI401214RP4 |
| Артикул | GEMWHI401214RP4 |
| Тип виробу | Штора |
| Вид монтажу | на ванну |
| Вага нетто, кг | 14,7 |
| Колір профілю | Білий |
| Вага брутто, кг | 16,2 |
| Висота скла, мм | 1400 |
| Матеріал штори | Скло Pear |
| Країна-виробник | Чехія |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Орієнтація штори | Ліва |
| Конструкція штори | Складна |
| Колір полотна штори | Матовий |
| Габарити упаковки, мм | 490х1240х60 |
| Кількість секцій дверей | 3 |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Габарити виробу (ВхШхД), мм | 1400х1190-1200х18 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Товщина матеріалу штори, мм | 4 |
| Регулювання ширини штори, мм | Є |
Виробник залишає за собою право вносити зміни до комплектації та конструкції виробів, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Q-TAP |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Спосіб відкриття | Складана |
| Тип огорожі, перегородки | Для ванної |
| Тип скла | Матове |
| Товщина стінки | 4 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1400 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість секцій | Три |
| Кратність | 1 |
| Матеріал | Скло |
| Розташування | Ліва |
| Серія | Gemini |
| Колір товару | Білий |