




20 604 ₴
Виробник залишає за собою право вносити зміни до комплектації та конструкції виробів, які не погіршують якість, без попереднього повідомлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб відкриття | Розпашна |
| Тип огорожі, перегородки | Для ванної |
| Тип скла | Прозоре |
| Товщина стінки | 6 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1500 мм |
| Ширина | 990 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість секцій | Дві |
| Кратність | 1 |
| Матеріал | Скло |
| Розташування | Ліва |
| Серія | 10° CVS2-100 L |
| Колір товару | Білий |