






10 868 ₴
🛁 Надайте сучасного вигляду вашій ванній кімнаті зі скляною шторкою для ванни AM.PM Gem! Вона ідеально підходить для захисту від бризок, забезпечуючи чистоту й комфорт під час приймання душу або ванни.
✨ Завдяки використанню загартованого ударостійкого скла товщиною 8 мм та надійному алюмінієвому профілю чорного кольору ця шторка вирізняється високою міцністю та довговічністю.
🌍 Універсальна конструкція (підходить для лівого або правого встановлення) дозволяє легко інтегрувати шторку в будь-який інтер’єр. Прозоре скло надає простору та легкості вашій ванній кімнаті.
🔒 Виробник AM.PM надає гарантію 36 місяців, що підкреслює якість і надійність своєї продукції.
Характеристики товару:
• Бренд: AM.PM
• Серія: Gem
• Тип: Шторка скляна для ванни
• Матеріал: Загартоване ударостійке скло
• Профіль: Алюмінієвий, чорний
• Скло: Прозоре
• Колір: Чорний
• Виконання: Універсальна
• Кількість секцій: Одна
• Спосіб відкривання: Нерухома
• Товщина скла: 8 мм
• Висота: 140 см
• Ширина: 80 см
• Гарантія: 36 місяців
• Країна виробництва: Німеччина
📌Виробник залишає за собою право вносити зміни до комплектації та конструкції виробів, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Спосіб відкриття | Нерухома |
| Тип огорожі, перегородки | Для ванної |
| Тип скла | Прозоре |
| Товщина стінки | 8 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1400 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання | Універсальна |
| Кількість секцій | Одна |
| Кратність | 1 |
| Матеріал | Скло |
| Серія | Gem |
| Колір товару | Чорний |