









6 353 ₴
Складна штора на ванну Qtap Gemini CRM407513RP Pear виготовлена з міцного скла з рельєфним покриттям.
Виріб дозволяє не лише захистити приміщення ванної кімнати від бризок води, а й візуально розмежувати приміщення на функціональні зони.
Комплектація:
Скло, пристінний профіль, набір шурупів, регулюючий профіль, заглушка.
Зверніть увагу:
Виробник залишає за собою право вносити зміни до конструкції виробів та деталей, які не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.
| Серія | Gemini |
| Модель | 407513RP |
| Артикул | GEMCRM407513RP |
| Гарантія | 36 місяців |
| Вид монтажу | На ванну |
| Тип виробу | Штора |
| Вага нетто, кг | 14 |
| Колір профілю | Хром |
| вага брутто, кг | 16 |
| Матеріал штори | Скло |
| Висота скла, мм | 1300 |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Орієнтація штори | Універсальна |
| Конструкція штори | Складна |
| Колір полотна штори | Матовий |
| Габарити упаковки, мм | 1370х443х60 |
| Країна виробник | Чехія |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість секцій дверей | 2 |
| Поверхня полотна штори | З рельєфом |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Товщина матеріалу штори, мм | 6 |
| Регулювання ширини штори, мм | Є |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Q-TAP |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Спосіб відкриття | Розсувна |
| Тип огорожі, перегородки | Для ванної |
| Тип скла | Матове |
| Товщина стінки | 6 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1300 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання | Універсальна |
| Кількість секцій | Дві |
| Кратність | 1 |
| Матеріал | Скло |
| Серія | Gemini |
| Колір товару | Хром |