





342 ₴
Змішувач для кухні Lidz (CRM) Watt 8300300 виготовлений з високоякісної латуні.
Завдяки хромованому покриттю має оригінальний зовнішній вигляд.
Виконаний у класичному стилі із зручною ручкою для перемикання холодної та гарячої води.
Такий змішувач не тільки практичний, а й ідеально доповнить інтер'єр кухні.
Змішувач, гнучка підводка, кріплення.
Виробник залишає за собою право вносити зміни до конструкції виробів та деталей, які не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.
| Колір | Хром |
| Серія | Watt |
| Модель | 83 003 00 |
| Шланги | На різьбленні |
| Артикул | LIDZCRM8300300 |
| Гарантія | 60 місяців |
| Матеріал | Латунь |
| Тип виливу | Поворотний |
| Призначення | Для кухні |
| Вид монтажу | Врізний |
| Тип виробу | Змішувач |
| Тип підведення | Гнучкий |
| Поверхня | Глянцева |
| Вага нетто, кг | 0,67 |
| вага брутто, кг | 0,84 |
| Тип кріплення | Гайка |
| Тип управління | Одноважільний |
| Довжина виливу, мм | 200 |
| Висота виливу, мм | 105 |
| Довжина виробу, мм | 235 |
| Витрата води, л/хв | До 13 |
| Висота виробу, мм | 180 |
| Ширина виробу, мм | 50 |
| Шланги підключення | Входять у комплект |
| Робочий тиск, bar | До 3 |
| Діаметр підключення | 1/2" |
| Механізм змішування | Картридж |
| Габарити упаковки, мм | 65х300х150 |
| Діаметр картриджа, мм | 40 |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Джерело живлення фотоелемента | Ні |
| Діаметр монтажного отвору, мм | 28 |
| Кількість отворів для монтажу | 1 |
| Вбудований кран для питної води | Ні |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Тип змішувача (крана) | Ліктьовий |
| Колір | Хром |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Довжина виливу | 200 мм |
| Комплектація | |
| Донний клапан | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обертання зливу | Да |
| Кратність | 1 |
| Кріплення | Гайка |
| Серія | Watt |
| Стиль дизайну | Сучасний |
| Форма | Округла |