








5 670 ₴
| Серія | Brama |
| Модель | SS120x140L.CRM.TR |
| Артикул | LBSS120140LCRMTR |
| Тип виробу | Штора |
| Вид монтажу | На ванну |
| Вага нетто, кг | 25,1 |
| Колір профілю | Хром |
| Вага брутто, кг | 26,25 |
| Висота скла, мм | 1400 |
| Матеріал штори | Скло |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Орієнтація штори | Ліва |
| Конструкція штори | На завісах |
| Колір полотна штори | Прозорий |
| Габарити упаковки, мм | 1470х780х50 |
| Кількість секцій дверей | 1 |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Габарити виробу (ВхШхД), мм | 1420х280х1195 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Товщина матеріалу штори, мм | 6 |
| Регулювання ширини штори, мм | Є |
Виробник залишає за собою право вносити зміни до комплектації та конструкції виробів, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Спосіб відкриття | Розпашна |
| Тип огорожі, перегородки | Для ванної |
| Тип скла | Прозоре |
| Товщина стінки | 6 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1420 мм |
| Ширина | 1195 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість секцій | Дві |
| Кратність | 1 |
| Матеріал | Скло |
| Розташування | Ліва |
| Серія | Brama |
| Колір товару | Хром |