








4 290 ₴
| Серія | Brama |
| Модель | SS80x140L.CRM.FR Frost |
| Артикул | LBSS80140LCRMFR |
| Тип виробу | Штора |
| Вид монтажу | на ванну |
| Вага нетто, кг | 15,9 |
| Колір профілю | Хром |
| Вага брутто, кг | 17,7 |
| Висота скла, мм | 1370 |
| Матеріал штори | Скло |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Орієнтація штори | Ліва |
| Конструкція штори | На завісах |
| Колір полотна штори | Матовий |
| Габарити упаковки, мм | 1420х820х50 |
| Кількість секцій дверей | 1 |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Габарити виробу (ВхШхД), мм | 1400х800х42 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Товщина матеріалу штори, мм | 6 |
| Регулювання ширини штори, мм | Є |
Виробник залишає за собою право вносити зміни до комплектації та конструкції виробів, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Спосіб відкриття | Розпашна |
| Тип огорожі, перегородки | Для ванної |
| Тип скла | Матове |
| Товщина стінки | 6 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1400 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість секцій | Одна |
| Кратність | 1 |
| Матеріал | Скло |
| Розташування | Ліва |
| Серія | Brama |
| Колір товару | Хром |