



7 347 ₴
Виробник залишає за собою право вносити зміни до комплектації та конструкції виробів, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Huppe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Спосіб відкриття | Розпашна |
| Тип огорожі, перегородки | Для ванної |
| Тип скла | Прозоре |
| Товщина стінки | 6 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1400 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання | Універсальна |
| Кількість секцій | Одна |
| Кратність | 1 |
| Матеріал | Скло |
| Серія | X1 |
| Колір товару | Хром |