

6 494 ₴
🚿 Відкрийте новий рівень естетики у вашій ванній кімнаті з одноважільним змішувачем KLUDI Pure&Solid. Його сучасний дизайн ідеально вписується в будь-який інтер'єр, забезпечуючи бездоганний вигляд та функціональність.
🔧 Висока якість матеріалів, зокрема хромована латунь з глянцевою поверхнею, гарантує довговічність та надійність цього змішувача. Ви можете бути впевнені, що він служитиме вам протягом багатьох років.
🛠️ Зручність монтажу на один отвір та система швидкого встановлення роблять процес встановлення легким і швидким. Фіксований вилив і гнучка підводка забезпечують комфорт у використанні.
💧 Керамічний картридж з обмежувачем гарячої води допоможе зберегти безпеку та комфорт, а аератор M 24 x 1 забезпечить ефективний потік води без зайвих бризок.
Характеристики товару:
• Одноважільний змішувач для раковини
• Литий важіль
• Монтаж на один отвір
• Тип виливу: Фіксований
• Аератор M 24 x 1
• Керамічний картридж з обмежувачем гарячої води
• Тип підводки: Гнучка
• Діаметр підключення: G3/8"
• Система швидкого монтажу
• Матеріал: Латунь
• Колір: Хром
• Поверхня: Глянцева
• Висота змішувача: 135 мм
• Висота виливу: 75 мм
• Довжина виливу: 100 мм
• Гарантія: 24 місяці
• Виробник: Німеччина
📌Виробник залишає за собою право вносити зміни до комплектації та конструкції виробів, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kludi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Колір | Хром |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 135 мм |
| Висота виливу | 75 мм |
| Довжина виливу | 100 мм |
| Комплектація | |
| Донний клапан | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обертання зливу | Ні. |
| Кратність | 1 |
| Кріплення | Н/д |
| Серія | Pure&Solid |
| Стиль дизайну | Сучасний |
| Форма | Округла |