









17 299 ₴
🚿 Оновіть вашу ванну кімнату з душовою системою GROHE QuickFix Vitalio Start Comfort System 250! Ця функціональна та сучасна система ідеально поєднує стиль і практичність, забезпечуючи бездоганний вигляд та естетику інтер'єру.
🔧 Виготовлена з високоякісної латуні, стійкої до зносу та корозії, система гарантує довговічність і надійність. Вона включає ручну лійку з двома режимами подачі води (Rain, Jet) та тропічний душ для повного релаксу.
🌡️ Вбудований терморегулятор з функцією Aquadimmer дозволяє вибрати верхній або ручний душ і підтримує стабільну температуру, уникаючи різких перепадів під час гігієнічних процедур.
💧 GROHE технології, такі як Water Saving® для економії води, TurboStat® для швидкого нагріву, SafeStop® для безпеки, DreamSpray® для чудового потоку, та інші, роблять цю систему ідеальним вибором для вашої ванної кімнати.
Характеристики товару:
• Бренд: GROHE
• Серія: QuickFix Vitalio Start 26677001
• Матеріал: Латунь
• Колір: Хром
• Стиль дизайну: Сучасний
• Тип управління: Термостат
• Форма: Округла
• Кількість режимів: 2
• Діаметр підключення: 1/2"
• Висота: 1132 мм
• Довжина шланга: 1750 мм
• Ширина верхнього душу: 250 мм
• Ширина лійки: 110 мм
• Гарантія: 24 місяці
• Країна виробник: Португалія
📌Виробник залишає за собою право вносити зміни до комплектації та конструкції виробів, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grohe |
| Країна виробник | Португалія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал душової системи | Латунь |
| Колір | Хром |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1132 мм |
| Довжина шланга | 1750 мм |
| Комплектація | |
| Вилив | Ні |
| Поличка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній душ | 250 |
| Діаметр підключення | 1/2" |
| Кількість режимів | 2 |
| Кратність | 1 |
| Призначення | Душова система |
| Ручний душ | 110 |
| Серія | QuickFix Vitalio Start 26677001 |
| Змішувач | Термостат |
| Стиль дизайну | Сучасний |
| Форма | Округла |