









2 899 ₴
🚿 Душовий набір GROHE QuickFix Vitalio Comfort 110 26929001 — це функціональне і сучасне рішення для вашої ванної кімнати. Завдяки ручній лійці, шлангу та стійці 620 мм, цей набір зберігає бездоганний зовнішній вигляд та естетику інтер'єру.
💧 Виберіть свій ідеальний режим потоку: огортаючий і розслаблюючий Rain або потужний, глибоко очищуючий Jet. Завдяки технології GROHE DreamSpray® ви отримаєте чудовий потік води, а максимальна витрата води становить 13.5 л/хв.
🛠️ GROHE QuickFix Vitalio Comfort 110 оснащений інноваційними технологіями, такими як GROHE SpeedClean® для запобігання утворенню вапняних відкладень та GROHE Long-Life® для довговічності покриття. GROHE Inner WaterGuide® забезпечує надійну ізоляцію водяних каналів, запобігаючи нагріванню поверхні лійки.
🔧 Завдяки регульованому тримачу ручного душу та верхній консолі GROHE FastFixation®, цей набір легко адаптується до існуючих отворів. GROHE SmartSwitch дозволяє легко вибрати режим душу за допомогою дискового перемикача. Мінімальний рекомендований тиск — 1.0 бар.
🔩 Універсальність монтажу: набір підходить для прикручування або приклеювання (клей продається окремо). Матеріали виготовлення — латунь та ABS пластик, а глянцева хромована поверхня додає сучасного вигляду.
Характеристики товару:
• Матеріал: Латунь/пластик
• Колір: Хром
• Мильниця: Є
• Кількість режимів: 2
• Висота: 620 мм
• Довжина шланга: 1500 мм
• Ширина лійки: 110 мм
• Гарантія: 24 місяці
• Діаметр підключення: 1/2"
• Вага брутто: 1.32 кг
• Габарити упаковки: 650х144х75 мм
📌Виробник залишає за собою право вносити зміни до комплектації та конструкції виробів, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Хром |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 620 мм |
| Довжина шланга | 1500 мм |
| Комплектація | |
| Мильниця | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр підключення | 1/2" |
| Кількість режимів | 2 |
| Кратність | 1 |
| Матеріал | Латунь/пластик |
| Призначення | Набір для ручного душу |
| Ручний душ | 110 |
| Серія | QuickFix Vitalio Comfort 26929001 |
| Стиль дизайну | Сучасний |
| Форма | Баланс |