



5 622 ₴
Виробник залишає за собою право вносити зміни до комплектації та конструкції виробів, які не погіршують якість, без попереднього повідомлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bravo |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб відкриття | Розпашна |
| Тип огорожі, перегородки | Для ванної |
| Тип скла | Прозоре |
| Товщина стінки | 6 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1400 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання | Універсальна |
| Кількість секцій | Дві |
| Кратність | 1 |
| Матеріал | Скло |
| Серія | ENZA 120T |
| Колір товару | Хром |