



128 ₴
Увага! Ванна до комплекту не входить і докуповується окремо!
Виробник залишає за собою право вносити зміни до комплектації та конструкції виробів, які не погіршують якість, без попереднього повідомлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Devit |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб відкриття | Нерухома |
| Тип огорожі, перегородки | Для ванної |
| Тип скла | Прозоре |
| Товщина стінки | 6 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1400 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання | Універсальна |
| Кількість секцій | Одна |
| Кратність | 1 |
| Матеріал | Скло |
| Серія | QUEST |
| Колір товару | Хром |