



3 619 ₴
Виробник залишає за собою право вносити зміни до комплектації та конструкції виробів, які не погіршують якість, без попереднього повідомлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bravo |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб відкриття | Нерухома |
| Тип огорожі, перегородки | Для ванної |
| Товщина стінки | 6 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1400 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання | Універсальна |
| Кількість секцій | Одна |
| Кратність | 1 |
| Матеріал | Скло |
| Серія | ELBA 80В Mosaic |
| Стекло | З малюнком |
| Колір товару | Хром |