




127 ₴
📏 ГАБАРИТИ ТА УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ
З габаритами 40/45 мм та посадковим місцем для шланга діаметром 23 мм, тримач має відстань між кріпильними отворами 20 мм.
🔩 НАДІЙНІ ДЮБЕЛІ У КОМПЛЕКТІ
Комплект якісних кріплень витримує навантаження до 20 кг, забезпечуючи міцність та довговічність.
💪 ДОВГОВІЧНІСТЬ ТА НАДІЙНІСТЬ
Завдяки ABS пластику тримач має бездоганний вигляд та гарантує тривале використання.
🌟 СТИЛЬНИЙ ДИЗАЙН
Мінімалістичний дизайн тримача гармонійно доповнює інтер'єр ванної кімнати, підкреслюючи її стиль та зберігаючи естетику.
🖤 ЧОРНЕ МАТОВЕ ПОКРИТТЯ
Чорне матове покриття ідеально вписується в дизайн сучасної ванної кімнати, підкреслюючи стильність та елегантність інтер'єру з чорними акцентами.
🔒 ГАРАНТІЯ 24 МІСЯЦІ
Завдяки високоякісним матеріалам та міцній конструкції, ми впевнені у нашому продукті й надаємо гарантію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drop |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал душової штанги | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 601557961792 |
| Вага в пакованні | 0.05 кг |
| Висота в пакованні | 20 см |
| Глибина в пакованні | 8 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Серія | HOLDER |
| Форма | Округла |
| Ширина в пакованні | 13 см |
| Кратність | 1 |