
119 ₴
🚿 Стартер з ущільнюючою гумкою для багаторічної трубки SANTEH PLAST Ø16 SL-018 - ідеальне рішення для надійного та герметичного з'єднання вашої системи зрошення. Цей стартер забезпечує довговічність та ефективність вашої зрошувальної системи, гарантуючи безперебійну подачу води до ваших рослин.
💧 Завдяки високоякісній ущільнюючій гумці, стартер SANTEH PLAST Ø16 SL-018 запобігає витоку води та забезпечує надійне з'єднання навіть при високому тиску. Його легка вага та простота встановлення роблять його незамінним елементом для будь-якого садівника або професійного агронома.
Характеристики товару:
• Вага: 0.007 кг
• Бренд: SANTEH PLAST
• Підгрупа: стартер
📌Виробник залишає за собою право вносити зміни до комплектації та конструкції виробів, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Santehplast |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кратність | 1 |
| Призначення | Стартер |
| Тип | Стартер |