









23 999 ₴
🚿 Функціональна та сучасна душова система Grohe QuickFix Vitalio Start System 250 266772431 ідеально заповнить простір вашої ванної кімнати, зберігаючи бездоганний зовнішній вигляд та естетику інтер'єру. Висока якість матеріалів забезпечує довговічність та надійність виробу.
💧 Ця система поєднує в собі передові технології та стильний дизайн, створюючи неповторний душовий досвід. Верхній душ Vitalio Start 250 розміром 250 мм забезпечує рівномірний розподіл потоків. Режим потоку Rain дарує ніжність і розслаблення, а кульовий шарнір дозволяє налаштувати кут нахилу в діапазоні до ±10° для оптимального положення.
🔧 Ручний душ Vitalio Start 110 має два режими потоку - Rain і Jet, що дозволяє налаштувати потік відповідно до вашого настрою. Виготовлений з металевого корпусу, який гарантує довговічність і надійність використання.
🌡️ Настінний термостат з аквадимером забезпечує стабільну температуру води, а технологія GROHE TurboStat дозволяє швидко досягти бажаної температури і утримувати її протягом всього душового процесу.
Характеристики товару:
• Бренд: GROHE
• Серія: QuickFix Vitalio Start 266772431
• Призначення: Душова система
• Матеріал: Латунь
• Колір товару: Чорний
• Стиль дизайну: Сучасний
• Тип управління: Термостат
• Форма: Округла
• Кількість режимів: 2
• Діаметр підключення: 1/2"
• Висота: 1132 мм
• Довжина шланга: 1750 мм
• Ширина верхнього душа: 250 мм
• Ширина лійки: 110 мм
• Гарантія: 12 місяців
• Країна виробник: Португалія
📌Виробник залишає за собою право вносити зміни до комплектації та конструкції виробів, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grohe |
| Країна виробник | Португалія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал душової системи | Латунь |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1132 мм |
| Довжина шланга | 1750 мм |
| Комплектація | |
| Вилив | Ні |
| Поличка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній душ | 250 |
| Діаметр підключення | 1/2" |
| Кількість режимів | 2 |
| Кратність | 1 |
| Призначення | Душова система |
| Ручний душ | 110 |
| Серія | QuickFix Vitalio Start 266772431 |
| Змішувач | Термостат |
| Стиль дизайну | Сучасний |
| Форма | Округла |