

786 ₴
🔧 Представляємо змішувач для кухні одноважільний GLOBUS LUX QUEENSLAND GLQU-0203S-BIG-FRANK у бежевому кольорі. Цей змішувач стане ідеальним вибором для вашої кухні, поєднуючи в собі елегантність форм та високу функціональність.
💪 Основні переваги змішувачів Globus Lux включають довговічність і безвідмовність в експлуатації, міцність та надійність. Високоякісні екологічно чисті матеріали гарантують безпеку та здоров'я вашої родини.
🌟 Інноваційні технології виробництва забезпечують надійність та зручність у використанні. Корпус змішувача виготовлений з латуні з вмістом міді не менше 70%, що гарантує його довговічність.
🔩 Комплектація включає змішувач, два шланги М10*1/2 та кріплення - гайку, що забезпечує легкий монтаж та надійну фіксацію.
🏠 Змішувач GLOBUS LUX QUEENSLAND GLQU-0203S-BIG-FRANK - це чудовий вибір для сучасної кухні, який поєднує в собі стильний дизайн та високу функціональність.
Характеристики товару:
• Бренд: GLOBUS LUX
• Гарантія (міс): 6
• Серія: QUEENSLAND GLQU-0203S-BIG-FRANK
• Країна виробник: Китай
• Обертання виливу: є
• Форма: округла
• Колір товару: бежевий
• Матеріал: силумін
• Спосіб монтажу: на мийку
• Управління: одноважільний
• Стиль дизайну: сучасний
• Призначення: змішувач для кухні
• Висота ізліва: 250 мм
• Довжина ізліва: 225 мм
• Висота змішувача: 295 мм
📌Виробник залишає за собою право вносити зміни до комплектації та конструкції виробів, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Globus Lux |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Метал |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 295 мм |
| Висота виливу | 250 мм |
| Довжина виливу | 225 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обертання зливу | Да |
| Кратність | 1 |
| Кріплення | Н/д |
| Серія | QUEENSLAND GLQU-0203S-BIG-FRANK |
| Стиль дизайну | Сучасний |
| Форма | Округла |