

1 260 ₴
⚪ Змішувач для кухні одноважільний PLATINUM - стильний і функціональний вибір для вашої кухні.
✨ Виготовлений з нержавіючої сталі, цей змішувач забезпечує довговічність та стійкість до корозії, гарантуючи довгий термін служби. Ви можете бути впевнені в його надійності та якості.
🔄 Поворотний вилив дозволяє зручно мити посуд і наповнювати великі ємності, що робить цей змішувач ідеальним для будь-якої кухні.
Характеристики товару:
• Колір: білий в крапку
• Матеріал: Нержавіюча сталь
• Тип виливу: поворотний
📌Виробник залишає за собою право вносити зміни до комплектації та конструкції виробів, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Platinum |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 345 мм |
| Висота виливу | 255 мм |
| Довжина виливу | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обертання зливу | Да |
| Кратність | 1 |
| Кріплення | Н/д |
| Серія | NА3008A |
| Стиль дизайну | Сучасний |
| Форма | Округла |