

4 153 ₴
🖤 Змішувач кухонний Platinum PVD чорний 7104 BW – це стильний та функціональний аксесуар для вашої кухні. Він має елегантне чорне покриття PVD, яке надає йому сучасного вигляду та забезпечує високу стійкість до подряпин та корозії. Чорний дизайн змішувача створює впевнений стиль і робить його чудовим доповненням будь-якого кухонного інтер'єру.
🔄 Змішувач має поворотний вилив, що дозволяє легко спрямовувати струмені води в потрібному напрямку.
💪 Виготовлений із якісних матеріалів, цей змішувач гарантує надійність та довговічність використання.
Характеристики товару:
• Колір: чорний
• Матеріал: Нержавіюча сталь
• Тип виливу: поворотний
📌Виробник залишає за собою право вносити зміни до комплектації та конструкції виробів, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Platinum |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Висота виливу | 340 мм |
| Довжина виливу | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обертання зливу | Да |
| Кратність | 1 |
| Кріплення | Н/д |
| Серія | 7104 BW |
| Стиль дизайну | Сучасний |
| Форма | Прямокутна |