

5 465 ₴
🚰 Сучасний та стильний змішувач для кухні IMPRESE PIVOT - ідеальний вибір для вашої кухні. Завдяки хромованому покриттю та міцній латунній конструкції, цей змішувач стане надійним помічником у вашому домі.
💧 Змішувач оснащений керамічним вузлом змішування, що забезпечує витрату води до 7 літрів на хвилину. Аератор сприяє економії води та забезпечує м'який потік.
🔧 Легкий у монтажі завдяки врізному способу встановлення. Одноважільне управління дозволяє зручно регулювати температуру та напір води.
🌟 Підходить для використання з проточними нагрівачами. Висота виливу становить 259 мм, а довжина - 191 мм, що забезпечує комфортне використання.
Характеристики товару:
• Серія: PIVOT
• Монтаж: врізний
• Тип управління: одноважільний
• Довжина виливу, мм: 191
• Висота виливу, мм: 259
• Висота змішувача, мм: 285
• Основний матеріал виробу: латунь
• Основний колір/тип покриття: хром
• Діаметр під'єднання шлангів: G 1/2
📌Виробник залишає за собою право вносити зміни до комплектації та конструкції виробів, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Imprese |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Колір | Хром |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 285 мм |
| Висота виливу | 259 мм |
| Довжина виливу | 191 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обертання зливу | Да |
| Кратність | 1 |
| Кріплення | Н/д |
| Серія | PIVOT |
| Стиль дизайну | Сучасний |
| Форма | Прямокутна |