

353 ₴
🚰 Представляємо одноважільний кухонний змішувач SLAT у білому кольорі – ідеальне поєднання стилю та функціональності для вашої кухні!
🎨 Витончений білий колір та округла форма надають змішувачу елегантного вигляду, що легко впишеться в будь-який інтер'єр.
🛠️ Змішувач виготовлений з високоякісного пластику, що забезпечує його довговічність та надійність. Кріплення за допомогою гайки гарантує простоту монтажу, а одноважільне управління зробить використання змішувача максимально зручним.
Характеристики товару:
• Вага: 0.450
• Бренд: SLAT
• Вилив: поворотний
• Колір: білий
• Кріплення: гайка
• Тип змішувача: одноважільний
• Матеріал корпусу: пластик
• Механізм змішування: картридж
• Діаметр картриджа, мм: Ø40
• Висота виливу: 240 мм
• Довжина виливу: 170 мм
• Висота змішувача: 315 мм
📌Виробник залишає за собою право вносити зміни до комплектації та конструкції виробів, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Slat |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Пластик |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 315 мм |
| Висота виливу | 240 мм |
| Довжина виливу | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обертання зливу | Да |
| Кратність | 1 |
| Кріплення | Гайка |
| Стиль дизайну | Сучасний |
| Форма | Округла |