

3 877 ₴
🌟 Змішувач для кухні одноважільний IMPRESE PIVOT – ідеальне поєднання стилю та функціональності. Виготовлений з високоякісної латуні з хромованим покриттям, цей змішувач стане елегантним доповненням до вашої кухні.
🔧 Легкий врізний монтаж забезпечує швидке та надійне встановлення, а одноважільний тип управління дозволяє легко регулювати потік води та її температуру.
📏 Завдяки висоті виливу 285 мм та довжині 194 мм, цей змішувач забезпечує зручність у використанні навіть для великих каструль та інших кухонних приладів.
🛠️ Високоякісний картридж Sedal EN-35 С/D забезпечує надійну роботу змішувача протягом тривалого часу.
🌍 Бренд IMPRESE, зареєстрований у Чехії, відомий своєю якістю та надійністю. Оберіть IMPRESE PIVOT для своєї кухні та насолоджуйтесь комфортом і стилем кожного дня..
Характеристики товару:
• Бренд: IMPRESE
• Серія: PIVOT
• Монтаж: врізний
• Тип управління: одноважільний
• Довжина виливу, мм: 194
• Висота виливу, мм: 285
• Висота змішувача, мм: 316
• Модель картриджа: Sedal EN-35 С/D
• Діаметр картриджа, мм: 35
• Основний матеріал виробу: латунь
• Основний колір/тип покриття: хром
• Довжина гнучкого підведення, мм: 400
• Діаметр під'єднання шлангів: G 1/2
📌Виробник залишає за собою право вносити зміни до комплектації та конструкції виробів, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Imprese |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Колір | Хром |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 316 мм |
| Висота виливу | 285 мм |
| Довжина виливу | 194 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обертання зливу | Да |
| Кратність | 1 |
| Кріплення | Н/д |
| Серія | PIVOT |
| Стиль дизайну | Сучасний |
| Форма | Баланс |