

3 496 ₴
🚰 Представляємо одноважільний змішувач для кухні KOLLER POOL Round Arc RA0500, виготовлений з високоякісної латуні та покритий хромом для елегантного вигляду та довговічності.
🛠️ Цей змішувач оснащений керамічним картриджем SEDAL (Іспанія) 35 мм, що забезпечує плавне та точне регулювання температури і напору води. Завдяки аератору Neoperl (Німеччина) з функцією Quick Clean, ви зможете заощадити до 40% води та уникнути зайвого шуму.
🔧 Зручний в установці завдяки швидкому монтажу та міцним шлангам на різьбі. Одноважільне керування дозволяє легко регулювати воду однією рукою, що особливо зручно під час приготування їжі.
✨ Стильний сучасний дизайн та прямокутна форма змішувача додадуть вашій кухні елегантний вигляд.
Характеристики товару:
• Колір: Хром
• Матеріал: Латунь
• Діаметр під'єднання шлангів: 3/8'
• Керування: Одноважільний
• Керамічний картридж: Sedal (Іспанія)
• Аератор: Neoperl (Німеччина)
• Обертання виливу: є
• Призначення: змішувач для кухні
• Вага: 2,12 кг
📌Виробник залишає за собою право вносити зміни до комплектації та конструкції виробів, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koller Pool |
| Країна виробник | Австрія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Колір | Хром |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 357 мм |
| Висота виливу | 238 мм |
| Довжина виливу | 141 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обертання зливу | Да |
| Кратність | 1 |
| Кріплення | Н/д |
| Серія | Round Arc |
| Стиль дизайну | Сучасний |
| Форма | Баланс |