

3 381 ₴
🔧 Змішувач для кухні одноважільний KOLLER POOL Neon – це поєднання сучасного дизайну та високої функціональності. Його стильний хромований корпус відмінно доповнить будь-який інтер'єр кухні.
🚰 Завдяки поворотному виливу, ви зможете легко направляти потік води в потрібному напрямку, що робить цей змішувач ідеальним для щоденного використання.
⚙️ Основні компоненти змішувача, такі як керамічний картридж Sedal (Іспанія) та аератор Neoperl (Німеччина), гарантують довговічність та надійність. Крім того, швидкий монтаж дозволяє вам зекономити час на встановлення.
🔩 В комплекті постачання входять шланги під'єднання з діаметром 3/8', що забезпечує простоту та зручність підключення до водопостачання.
🏅 KOLLER POOL – це австрійська якість з гарантією на 60 місяців. Вибирайте надійний та стильний змішувач для вашої кухні!
Характеристики товару:
• Вид монтажу: Врізний
• Тип виливу: Поворотний
• Керамічний картридж Sedal (Іспанія)
• Аератор Neoperl (Німеччина)
• Швидкий монтаж
• Шланги під'єднання: Входять до комплекту поставки
• Діаметр під'єднання шлангів: 3/8'
• Колір: Хром
• Матеріал: Латунь
• Вага: 1,87 кг
📌Виробник залишає за собою право вносити зміни до комплектації та конструкції виробів, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koller Pool |
| Країна виробник | Австрія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Колір | Хром |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 293 мм |
| Висота виливу | 269 мм |
| Довжина виливу | 163 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обертання зливу | Да |
| Кратність | 1 |
| Кріплення | Н/д |
| Серія | Neon |
| Стиль дизайну | Сучасний |
| Форма | Прямокутна |