


119 ₴
🚿 Шукаєте надійний шланг для підключення змішувача? Зустрічайте ITAL Ultra з нержавіючим обплетенням! Цей шланг довжиною 100 см забезпечить вам надійне підключення та довговічність.
🔧 Завдяки високоякісним матеріалам, таким як гума та нержавіюча сталь, шланг ITAL Ultra гарантує стійкість до зношування та корозії. Ваш змішувач буде працювати бездоганно!
💪 Зовнішня та внутрішня різьба M10(LONG)x1/2" забезпечують легке та швидке підключення. Ви зможете самостійно встановити цей шланг без зайвих зусиль.
🛠️ Бренд ITAL підведення відомий своєю якістю та надійністю. Гарантійне обслуговування протягом 12 місяців — це додаткова впевненість у вашому виборі.
Характеристики товару:
• Бренд: ITAL
• Гарантія (міс): 12
• Серія: Ultra
• Країна виробник: Україна
• Підключення: M10(LONG)x1/2"
• Тип різьблення: зовнішня-внутрішня
• Призначення: для змішувачів
• Довжина: 100 см
📌Виробник залишає за собою право вносити зміни до комплектації та конструкції виробів, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITAL |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення гнучкої підводки | Для змішувачів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр підключення | M10(LONG)x1/2" |
| Довжина | 100 см |
| Кількість шлангів | 1 |
| Кратність | 1 |
| Матеріал шланга | Гума / нержавіюче обплетення |
| Серія | Ultra |
| Тип підключення | Зовнішня-внутрішня |