

176 ₴
🔧 Круг пелюстковий GRAPHITE, 125x22.2мм, K100 - ідеальний вибір для ефективного полірування металевих та дерев'яних поверхонь. Використовуйте його з кутовими шліфувальними машинами для досягнення найкращих результатів.
💪 Завдяки віялоподібному, радіальному розташуванню пелюсток абразивного полотна, цей диск забезпечує у багато разів більшу продуктивність, ніж інші абразивні інструменти. Ви зможете швидше та якісніше виконувати шліфувальні роботи.
🛠️ У виробі використовується брезентова основа типу С, призначена для машинного шліфування. Це гарантує надійність та довговічність у використанні.
🌟 Поверхня диска покрита 100% абразивним зерном (електрокорундом), що забезпечує підвищену стійкість та точність обробки. Ваші проекти завжди будуть мати професійний вигляд.
Характеристики товару:
• Тип: Коло пелюсткове
• Бренд: Graphite
• Гарантія: 14 днів
• Зернистість: K100
• Країна виробник: Китай
• Діаметр диска (щітки): 125 мм
• Діаметр посадкового отвору: 22.2 мм
📌Виробник залишає за собою право вносити зміни до комплектації та конструкції виробів, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Graphite |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кратність | 1 |
| Призначення | Круг пелюстковий |
| Тип інструмента | Круг пелюстковий |