
182 ₴
🛠️ Щітка дротяна чашоподібна Ø75мм М14×2 мм (латуньована) GRAD (9033075) – ідеальний вибір для механічного очищення поверхонь від застарілих лакофарбових покриттів, бруду, іржі, окалини, шлаку і бризок. Ця щітка забезпечує ефективне та швидке видалення небажаних нашарувань, зберігаючи при цьому якість оброблюваної поверхні.
🔧 Чашоподібна форма щітки рекомендується для обробки великих ділянок, зварних швів та листового металу. Вона дозволяє легко досягати важкодоступних місць та забезпечує рівномірне очищення по всій площі оброблюваної поверхні.
⚙️ Латуньована сталь дроту гарантує тривалий термін служби інструменту та високу стійкість до зношування. Щітка має діаметр 75 мм та різьбу М14×2 мм, що робить її сумісною з більшістю стандартних інструментів.
• Діаметр: 75 мм
• Торгова марка: Grad
• Матеріал дроту: Латуньованна сталь
• Діаметр дроту: 0.3 мм
• Діаметр різьби: М14×2 мм
• Максимальна кількість обертів: 12500 об/хв
📌Виробник залишає за собою право вносити зміни до комплектації та конструкції виробів, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Grad |
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кратність | 1 |
| Призначення | Щітка чашкова |
| Тип інструмента | Щітка чашкова |