




1 996 ₴
🔧 Зустрічайте змішувач для кухні Q-TAP Cardinal, що поєднує стильний дизайн та функціональність. Завдяки глянцевій хромованій поверхні він стане справжньою окрасою вашої кухні.
🛠️ Виготовлений з високоякісної латуні, цей змішувач забезпечує довговічність та надійність. Його одноважільне керування робить використання простим та комфортним.
💧 З поворотним виливом висотою 350 мм і довжиною 190 мм, змішувач Q-TAP Cardinal ідеально підходить для будь-яких кухонних завдань, забезпечуючи витрату води до 13 л/хв.
🔩 У комплекті ви знайдете все необхідне для монтажу: змішувач, гнучкий підвід та кріпильні деталі. Легке врізне встановлення дозволяє швидко встановити цей змішувач на вашу мийку.
🌍 Вироблений у Чехії, змішувач Q-TAP Cardinal має гарантію на 60 місяців, що підкреслює його високу якість та надійність.
Характеристики товару:
• Серія: Cardinal
• Артикул: QTCAR344CRM45658
• Матеріал: Латунь
• Колір: Хром
• Поверхня: Глянцева
• Тип виливу: Поворотний
• Вид монтажу: Врізний
• Призначення: Для кухні
• Тип керування: Одноважільний
• Тип підведення: Гнучкий
• Робочий тиск, bar: До 3
• Висота виливу, мм: 350
• Довжина виливу, мм: 190
• Витрата води, л/хв: До 13
• Діаметр підключення: 1/2"
• Механізм змішування: Картридж
• Діаметр картриджа, мм: 35
• Вага нетто, кг: 1,474
• Вага брутто, кг: 1,574
• Шланги підключення: Входять до комплекту
• Діаметр монтажного отвору, мм: 35
• Кількість отворів для монтажу: 1
• Габарити упаковки (ШхГхВ), мм: 380х220х60
• Вбудований кран для питної води: Ні
• Гарантія: 60 місяців
• Країна-виробник: Чехія
📌Виробник залишає за собою право вносити зміни до комплектації та конструкції виробів, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Q-TAP |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Колір | Хром |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Висота виливу | 243 мм |
| Довжина виливу | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обертання зливу | Да |
| Кратність | 1 |
| Кріплення | Н/д |
| Серія | Cardinal |
| Стиль дизайну | Сучасний |
| Форма | Округла |