

29 137 ₴
✨ Змішувач для умивальника HANSGROHE AXOR Citterio C – це поєднання елегантності та функціональності. Виконаний у вишуканому кольорі полірованого червоного золота, цей змішувач стане справжньою окрасою вашої ванної кімнати.
🚿 Завдяки одноважільному управлінню та джойстику, використання змішувача стає легким і комфортним. Інноваційна технологія CoolStart забезпечує економію води, подаючи холодну воду в основному положенні ручки.
💧 Зона комфорту 90 мм та проекція 128 мм роблять цей змішувач зручним у використанні. Звичайне розпилення забезпечує оптимальний потік води з максимальною витратою 5 л/хв при 3 барах, що робить його ідеальним для щоденного використання.
🔧 Виготовлений з високоякісної латуні, змішувач має керамічний картридж, що гарантує довговічність. Підходить для водонагрівачів безперервної дії, а також оснащений незакривним набором для відходів.
🌟 Висота виливу 90 мм, а загальна висота змішувача 145 мм. HANSGROHE AXOR Citterio C – це німецька якість, підтверджена гарантією 60 місяців.
Характеристики товару:
• Бренд: HANSGROHE
• Серія: AXOR Citterio C
• Донний клапан: Є
• Матеріал: Латунь
• Колір: Поліроване червоне золото
• Спосіб монтажу: На раковину
• Управління: Джойстик
• Висота виливу: 90 мм
• Довжина виливу: 128 мм
• Висота змішувача: 145 мм
• Країна виробник: Німеччина
• Гарантія: 60 місяців
📌Виробник залишає за собою право вносити зміни до комплектації та конструкції виробів, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansgrohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Латунь |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 145 мм |
| Висота виливу | 90 мм |
| Довжина виливу | 128 мм |
| Комплектація | |
| Донний клапан | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обертання зливу | Ні. |
| Кратність | 1 |
| Кріплення | Н/д |
| Серія | AXOR Citterio C |
| Стиль дизайну | Сучасний |
| Форма | Баланс |