




5 022 ₴
🚰 Змішувач для умивальника GROHE Cubeo – ідеальний вибір для вашої ванної кімнати! Цей одноважільний змішувач поєднує стильний дизайн і функціональність, що робить його незамінним у сучасному інтер'єрі.
💡 Завдяки технології GROHE SilkMove, ви отримуєте плавне та точне управління температурою води. Енергозберігаючий керамічний картридж 28 мм дозволяє зменшити витрати енергії, подаючи холодну воду при центральному положенні важеля.
🌿 GROHE Water Saving забезпечує неперевершений потік води при економному споживанні. Максимальна витрата води становить лише 5 л/хв при тиску 3 бар, що допоможе зберегти ресурси та ваші кошти.
🔧 Легке встановлення завдяки системі швидкого монтажу та гнучким з'єднувальним шлангам. Гладкий корпус змішувача із натискним донним клапаном 1 1/4" додає зручності у використанні.
Характеристики товару:
• Бренд: GROHE
• Колекція: Cubeo
• Артикул: 1017320000
• Матеріал: Метал
• Колір: Хром
• Стиль дизайну: Сучасний
• Тип управління: Ричажний
• Тип монтажу змішувача: Класичний
• Донний клапан: Натискний
• Діаметр картриджа: 28 мм
• Розмір змішувача: Розмір S
• Висота змішувача: 148 мм
• Довжина виливу: 106 мм
• Висота виливу: 86 мм
• Гарантія: 60 місяців
• Країна виробник: Німеччина
📌Виробник залишає за собою право вносити зміни до комплектації та конструкції виробів, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Метал |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Колір | Хром |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 148 мм |
| Висота виливу | 86 мм |
| Довжина виливу | 106 мм |
| Комплектація | |
| Донний клапан | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обертання зливу | Ні. |
| Кратність | 1 |
| Кріплення | Н/д |
| Серія | Cubeo |
| Стиль дизайну | Сучасний |
| Форма | Баланс |