

1 944 ₴
🚰 Змішувач кухонний Platinum KT 11 (3008B-FH) – це практичне і стильне обладнання для вашої кухні, яке поєднує зручність, якість та елегантний дизайн.
✨ Ергономічний дизайн змішувача Platinum KT 11 дозволяє легко маневрувати водним потоком. Висота змішувача 320 мм і довжина виливу 173 мм роблять його зручним для використання з різними розмірами посуду.
🔧 Два шланги довжиною 50 см дозволяють зручно під'єднати змішувач до водопроводу. Комплектація включає кріплення для змішувача і прокладки (2 шт), що спрощує монтаж і забезпечує надійну фіксацію.
🛠️ Колір: Білий в крапку
Матеріал: Нержавіюча сталь
Тип виливу: поворотний
Вид змішувача: Одноважільний
Характеристики товару:
• Бренд: PLATINUM
• Серія: KT 11 (3008B-FH)
• Призначення: Змішувач для кухні
• Матеріал: Нержавіюча сталь
• Спосіб монтажу: На мийку
• Висота змішувача: 320 мм
• Шланги: 2 шт (довжина 50 см)
• Комплектація: Кріплення для змішувача, прокладки (2 шт)
📌 Виробник залишає за собою право вносити зміни до комплектації та конструкції виробів, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Platinum |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 320 мм |
| Висота виливу | 245 мм |
| Довжина виливу | 173 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обертання зливу | Да |
| Кратність | 1 |
| Кріплення | Н/д |
| Серія | KT 11 (3008B-FH) |
| Стиль дизайну | Сучасний |
| Форма | Округла |