

1 904 ₴
🌟 Ласкаво просимо у світ ідеального обладнання для вашої кухні! Представляємо змішувач для кухні 7990 NEST Моріон – ваш найкращий союзник у створенні комфорту та стилю на вашій кухні. Цей кухонний змішувач виготовлений з нержавіючої сталі, гарантуючи не тільки елегантний зовнішній вигляд, а й максимальну надійність.
🔄 Platinum 7990 NEST Моріон ідеально поєднується з будь-якою формою кухонних мийок, а його поворотний вилив спростить процес миття посуду і захистить вас від непотрібних бризок.
🛠️ Ось ще кілька переваг, які роблять цей змішувач неперевершеним: легке встановлення, зручне управління, приваблива ціна та легкість у догляді.
🎨 Колір: Моріон.
Характеристики товару:
• Бренд: PLATINUM
• Серія: 7990 NEST
• Призначення: Змішувач для кухні
• Матеріал: Нержавіюча сталь
• Спосіб монтажу: На мийку
• Управління: Одноважільний
• Форма: Округла
• Обертання виливу: Є
• Висота змішувача: 355 мм
• Висота виливу: 260 мм
• Довжина виливу: 165 мм
📌Виробник залишає за собою право вносити зміни до комплектації та конструкції виробів, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Platinum |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Колір | Сірий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 355 мм |
| Висота виливу | 260 мм |
| Довжина виливу | 165 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обертання зливу | Да |
| Кратність | 1 |
| Кріплення | Н/д |
| Серія | 7990 NEST |
| Стиль дизайну | Сучасний |
| Форма | Округла |