



2 204 ₴
🚰 Перетворіть вашу ванну кімнату з одноважільним змішувачем CERSANIT Cromo! Цей стильний змішувач, виготовлений з латуні та покритий хромом, додасть сучасного вигляду вашому інтер'єру.
🛠️ Змішувач оснащений керамічним картриджем, який гарантує точне регулювання потоку води. Завдяки цьому ви зможете легко налаштувати комфортну температуру та інтенсивність водяного потоку, що робить його ідеальним вибором для щоденного використання.
✨ Завдяки хромуванню з технологією Cersanit Super Shine, змішувач стійкий до подряпин і збереже свій блискучий вигляд на довгі роки.
💧 Аератор Cersanit Water Save допомагає економити воду, зменшуючи потік до 6 літрів на хвилину, що робить його екологічним вибором для вашого дому.
Характеристики товару:
• Бренд: CERSANIT
• Серія: Cromo
• Призначення: Змішувач для раковини
• Матеріал: Латунь
• Спосіб монтажу: На раковину
• Стиль дизайну: Сучасний
• Управління: Одноважільний
• Колір товару: Хром
• Донний клапан: Є, металевий click-clack G 1¼"
• Висота змішувача: 151 мм
• Висота виливу: 108.6 мм
• Довжина виливу: 130 мм
• Комплектується шлангами G 3/8" довжиною 400 мм
• Аератор: Cersanit Water Save
• Акустична група: II
• Діапазон частоти акустичної групи: від 20 до 30 dB
• Картридж: керамічний
• Діаметр картриджу: 25 мм
• Клас витрати води: Z
• Код EAN: 5902115747052
• Індекс продукту: AATW1000565957
💥Покриття поверхні: Cersanit Super Shine - технологія покриття змішувачів шаром нікелю 8-12 мкм та хрому 0,25-0,3 мкм, яка гарантує бездоганну поверхню навіть через багато років використання.
📌Виробник залишає за собою право вносити зміни до комплектації та конструкції виробів, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Колір | Хром |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 151 мм |
| Висота виливу | 109 мм |
| Довжина виливу | 130 мм |
| Комплектація | |
| Донний клапан | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обертання зливу | Ні. |
| Кратність | 1 |
| Кріплення | Н/д |
| Серія | Cromo |
| Стиль дизайну | Сучасний |
| Форма | Баланс |