




2 100 ₴
🚰 Представляємо вашій увазі змішувач для умивальника CERSANIT Vigo, що поєднує в собі стильний дизайн та високу функціональність. Його хромоване покриття додає елегантності вашій ванній кімнаті, а латунна конструкція забезпечує довговічність і надійність.
🛠️ Змішувач оснащений керамічним картриджем, який гарантує точне регулювання потоку води. Завдяки цьому ви зможете легко налаштувати комфортну температуру та інтенсивність водяного потоку, що робить його ідеальним вибором для щоденного використання.
🌡️ З турботою про вашу безпеку, цей змішувач має обмежувач температури води Cersanit Thermo-Block. Це запобігає можливим опікам та забезпечує додатковий комфорт під час використання.
💧 Аератор Cersanit Water Save дає змогу економити воду, зменшуючи витрату води до 6 л/хв. Це не тільки допомагає зберегти природні ресурси, а й знижує ваші витрати на комунальні послуги.
🔄 У комплект входить зручний донний клапан click-clack G 1¼, що додає зручності і простоти у використанні.
Характеристики товару:
• Бренд: CERSANIT
• Серія: Vigo
• Призначення: Змішувач для раковини
• Матеріал: Латунь
• Спосіб монтажу: На раковину
• Стиль дизайну: Сучасний
• Управління: Одноважільний
• Колір товару: Хром
• Донний клапан: Є, металевий click-clack G 1¼"
• Висота змішувача: 149 мм
• Висота виливу: 92 мм
• Довжина виливу: 106 мм
• Комплектується шлангами G 3/8" довжиною 400 мм
• Аератор: Cersanit Water Save
• Акустична група: II
• Діапазон частоти акустичної групи: від 20 до 30 dB
• Картридж: керамічний
• Діаметр картриджу: 35 мм
• Клас витрати води: Z
• Механізм: Cersanit Thermo-Block
• Код EAN: 5902115716713
• Індекс продукту: AATW1000243731
💥Покриття поверхні: Cersanit Super Shine - технологія покриття змішувачів шаром нікелю 8-12 мкм та хрому 0,25-0,3 мкм, яка гарантує бездоганну поверхню навіть через багато років використання.
📌Виробник залишає за собою право вносити зміни до комплектації та конструкції виробів, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Колір | Хром |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 149 мм |
| Висота виливу | 92 мм |
| Довжина виливу | 106 мм |
| Комплектація | |
| Донний клапан | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обертання зливу | Ні. |
| Кратність | 1 |
| Кріплення | Н/д |
| Серія | Vigo |
| Стиль дизайну | Сучасний |
| Форма | Баланс |