







5 000 ₴
🚰 Змішувач для умивальника AM.PM Hit — це сучасне рішення для вашої ванної кімнати, що поєднує стильний дизайн, високу якість і зручність у використанні.
✨ Виготовлений із міцної латуні з хромованим покриттям, цей змішувач не лише виглядає елегантно, а й вирізняється довговічністю та простотою у догляді.
🛠️ Одноважільне керування забезпечує легкість і точність регулювання температури та напору води, а округла форма підкреслює сучасний стиль інтер’єру.
🌍 Виріб створений німецьким брендом AM.PM, має висоту змішувача 180 мм, висоту виливу 122 мм та довжину виливу 109 мм. Підходить для встановлення на умивальник.
Характеристики товару:
• Бренд: AM.PM
• Серія: Hit
• Колір: Хром
• Матеріал: Латунь
• Управління: Одноважільне
• Стиль: Сучасний
• Призначення: Для умивальника
• Спосіб монтажу: На умивальник
• Форма: Округла
• Донний клапан: Немає
• Кратність: 1
• Висота змішувача: 180 мм
• Висота виливу: 122 мм
• Довжина виливу: 109 мм
• Гарантія: 60 місяців
• Країна виробництва: Німеччина
📌Виробник залишає за собою право вносити зміни до комплектації та конструкції виробів, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Колір | Хром |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Висота виливу | 122 мм |
| Довжина виливу | 109 мм |
| Комплектація | |
| Донний клапан | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обертання зливу | Ні. |
| Кратність | 1 |
| Кріплення | Н/д |
| Серія | Hit |
| Стиль дизайну | Сучасний |
| Форма | Округла |