







2 490 ₴
🚿 Змішувач для умивальника AM.PM Hit — це сучасне рішення для вашої ванної кімнати, яке поєднує стильний дизайн і високий рівень комфорту у використанні.
✨ Виготовлений із якісної латуні та покритий хромом, цей змішувач забезпечує довговічність, стійкість до корозії й легкість у догляді.
🌍 Виріб розроблений у Німеччині та відповідає сучасним стандартам якості, гарантуючи надійність і безпеку в експлуатації.
🛁 Завдяки одноважільному керуванню, змішувач AM.PM Hit дозволяє легко регулювати температуру та напір води, а округла форма підкреслює його елегантний вигляд.
Характеристики товару:
• Бренд: AM.PM
• Серія: Hit
• Матеріал: Латунь
• Колір: Хром
• Стиль: Сучасний
• Форма: Округла
• Управління: Одноважільне
• Донний клапан: Ні
• Вращення виливу: Ні
• Спосіб монтажу: На раковину
• Кратність: 1
• Висота змішувача: 165 мм
• Висота виливу: 101 мм
• Довжина виливу: 108 мм
• Гарантія: 60 місяців
• Країна-виробник: Німеччина
📌Виробник залишає за собою право вносити зміни до комплектації та конструкції виробів, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Колір | Хром |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 165 мм |
| Висота виливу | 101 мм |
| Довжина виливу | 108 мм |
| Комплектація | |
| Донний клапан | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обертання зливу | Ні. |
| Кратність | 1 |
| Кріплення | Н/д |
| Серія | Hit |
| Стиль дизайну | Сучасний |
| Форма | Округла |