



2 174 ₴
🍽️ Змішувач для кухні FERRO Camira Inox — це ідеальне поєднання сучасного дизайну, функціональності та надійності. Його стильний сатиновий відтінок і округла форма гармонійно впишуться в будь-який інтер’єр кухні, підкреслюючи вашу увагу до деталей.
💧 Завдяки керамічному картриджу та поворотному виливу змішувач забезпечує точне регулювання температури й напору води. Аератор М22х1 сприяє економії води, забезпечуючи м’яке та рівномірне розпилення потоку.
🔩 Змішувач виготовлений із високоякісної нержавіючої сталі, що гарантує довговічність і стійкість до корозії. Гнучкі з'єднання G3/8 - M10x1 забезпечують просте встановлення на мийку, а акустична група II та клас витрати A підкреслюють його економічність і тиху роботу.
🇵🇱 Виріб виготовлено в Польщі, має гарантію 60 місяців і відповідає сучасним стандартам якості. Серія Camira Inox створена для тих, хто цінує практичність і стиль у кожній деталі.
Характеристики товару:
• Бренд: Ferro
• Серія: Camira Inox
• Артикул: BCR4
• Матеріал: Нержавіюча сталь
• Колір: Сатин (нержавіюча сталь)
• Форма: Округла
• Стиль дизайну: Сучасний
• Тип монтажу: На мийку
• Керування: Одноважільне
• Керамічний картридж
• Аератор: М22х1
• Тип та діаметр з'єднань: Гнучкі з'єднання G3/8 - M10x1
• Тип виливу: Поворотний
• Акустична група: II
• Клас витрати: A
• Висота змішувача: 338 мм
• Висота виливу: 244 мм
• Довжина виливу: 172 мм
• Гарантія: 60 місяців
• Країна-виробник: Польща
📌Виробник залишає за собою право вносити зміни до комплектації та конструкції виробів, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferro |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Колір | Сатин |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 338 мм |
| Висота виливу | 244 мм |
| Довжина виливу | 172 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обертання зливу | Да |
| Кратність | 1 |
| Кріплення | Н/д |
| Серія | Camira Inox |
| Стиль дизайну | Сучасний |
| Форма | Округла |