





717 ₴
🚰 Змішувач для кухні GLOBUS LUX Alpen — сучасне поєднання стилю та функціональності для вашої кухні. Виготовлений із якісної нержавіючої сталі з сатиновим покриттям, цей змішувач гармонійно впишеться в будь-який інтер’єр і забезпечить надійність у використанні.
🔄 Поворотний вилив дозволяє зручно мити великі каструлі та овочі, а ергономічний одноважільний механізм керування гарантує легкість і точність регулювання температури та напору води.
🛠️ Легке врізне встановлення із системою швидкого монтажу дозволяє швидко закріпити змішувач на один отвір у мийці. Металевий боковий важіль підкреслює сучасний дизайн і створює додатковий комфорт у користуванні.
🌏 Продукція бренду GLOBUS LUX відома своєю якістю та надійністю.
Характеристики товару:
• Бренд: GLOBUS LUX
• Серія: Alpen
• Призначення: Змішувач для кухні
• Вид монтажу: Врізний (на мийку)
• Тип змішувача: Одноважільний
• Матеріал: Нержавіюча сталь
• Колір: нержавіюча сталь
• Тип виливу: Поворотний
• Комплектація: Змішувач, шланги М10*1/2″ — 2 шт., кріплення (гайка з нержавіючої сталі)
• Довжина виливу: 19,5 см
• Висота виливу: 26,5 см
• Висота змішувача: 37 см
• Гарантія: 12 місяців
• Країна виробництва: Китай
📌Виробник залишає за собою право вносити зміни до комплектації та конструкції виробів, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Globus Lux |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Колір | Сатин |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 370 мм |
| Висота виливу | 265 мм |
| Довжина виливу | 195 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обертання зливу | Да |
| Кратність | 1 |
| Кріплення | Гайка |
| Серія | Alpen |
| Стиль дизайну | Сучасний |
| Форма | Округла |