







3 319 ₴
💧 Відчуйте справжню зручність і сучасний стиль з одноважільним кухонним змішувачем AIM DG00751 chrome! Виготовлений із високоякісної латуні та покритий блискучим хромом, цей змішувач стане ідеальним доповненням до будь-якого інтер’єру й забезпечить довговічність у використанні.
🔩 У комплекті ви знайдете все необхідне для легкого встановлення: змішувач із боковою ручкою, високий квадратний вилив, кріплення, інструкцію з експлуатації, паспорт і гарантійний талон.
🏆 Сантехніка AIM — це понад 10 років досвіду, міжнародне визнання та нагорода Red Dot Award за дизайн. Бренд відомий інноваційним підходом і суворим контролем якості: змішувач проходить полірування, складання й обов’язкові випробування для вашої впевненості у надійності та довговічності.
Характеристики товару:
• Бренд: AIM
• Тип змішувача: одноважільний
• Тип механізму змішування: Картридж
• Матеріал: Латунь
• Колір: Хром
• Клас товару: Преміум
• Комплектація: Змішувач, кріплення, інструкція, паспорт, гарантійний талон
• Тип упаковки: Картон
• Висота змішувача: 307 мм
• Висота виливу: 283 мм
• Довжина виливу: 230 мм
• Гарантія: 5 років (60 міс.)
• Країна виробник: Китай
📌Виробник залишає за собою право вносити зміни до комплектації та конструкції виробів, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AIM |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Колір | Хром |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 307 мм |
| Висота виливу | 283 мм |
| Довжина виливу | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обертання зливу | Да |
| Кратність | 1 |
| Кріплення | Н/д |
| Стиль дизайну | Сучасний |
| Форма | Баланс |