

3 017 ₴
🖤 Змішувач для умивальника VBI Loreno – ідеальне поєднання сучасного дизайну та практичності для вашої ванної кімнати. Стильний чорний колір і прямокутна форма підкреслять інтер’єр і додадуть йому елегантності.
🔧 Виготовлений із високоякісної латуні та вкритий інноваційною технологією PVD, цей змішувач забезпечує довговічність, стійкість до корозії та збереження насиченого кольору на багато років.
💧 Одноважільне керування дає змогу легко і зручно регулювати напір і температуру води, а гнучке під'єднання гарантує швидке та надійне встановлення на умивальник.
🇵🇱 Продукція бренду VBI виготовляється у Польщі, відповідає сучасним тенденціям дизайну, а гарантія на 2 роки підтверджує її якість і надійність.
Характеристики товару:
• Бренд: VBI
• Серія: Loreno
• Колір: Чорний (BLACK)
• Стиль: Сучасний
• Форма: Прямокутна
• Матеріал: Латунь
• Технологія покриття: PVD
• Призначення: Для умивальника
• Тип змішувача: Одноважільний
• Спосіб встановлення: На умивальник
• Тип під’єднання: Гнучке
• Діаметр з’єднання: 3/8 дюйма
• Висота змішувача: 152 мм
• Висота виливу: 97 мм
• Довжина виливу: 105 мм
• Гарантія: 2 роки (24 місяці)
• Країна-виробник: Польща
📌Виробник залишає за собою право вносити зміни до комплектації та конструкції виробів, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 152 мм |
| Висота виливу | 97 мм |
| Довжина виливу | 105 мм |
| Комплектація | |
| Донний клапан | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обертання зливу | Ні. |
| Кратність | 1 |
| Кріплення | Н/д |
| Виробник | VBI |
| Серія | Loreno |
| Стиль дизайну | Сучасний |
| Форма | Прямокутна |