


121 ₴
🚰 Змішувач для умивальника KLUDI Bozz — це ідеальне поєднання сучасного дизайну та бездоганної німецької якості. Його стильний хромований корпус із литим важелем гармонійно вписується в інтер’єр будь-якої ванної кімнати, надаючи їй елегантного вигляду.
🔧 Легке встановлення завдяки системі швидкого монтажу та гнучкому підведенню G 3/8" дозволяє швидко і надійно закріпити змішувач на одному отворі. Керамічний картридж з обмежувачем гарячої води забезпечує довговічність та безпеку використання.
💧 Завдяки аератору s-pointer Caché M 18,5 x 1 змішувач створює насичений повітрям потік води з витратою лише 5 л/хв при тиску 3 атм., що дає змогу економно використовувати воду без втрати комфорту.
🌍 Виріб виготовлено в Німеччині з високоякісної латуні, а гарантія від виробника становить 5 років, що підтверджує надійність і довговічність змішувача KLUDI Bozz.
Характеристики товару:
• Бренд: KLUDI
• Серія: Bozz
• Артикул: 382720576
• Вид: Одноважільний
• Матеріал: Латунь
• Колір: Хром
• Стиль дизайну: Сучасний
• Форма: Округла
• Монтаж: На умивальник, на один отвір
• Управління: Одноважільне
• Тип аератора: S-pointer Caché M 18,5 x 1
• Тип струменя: Насичений повітрям
• Витрати води: 5 л/хв при тиску 3 атм.
• Картридж: Керамічний з обмежувачем гарячої води
• Підвід води: Гнучкі шланги G 3/8"
• Висота змішувача: 160 мм
• Висота виливу: 75 мм
• Довжина виливу: 125 мм
• Штрих-код: 4017080091732
• Гарантія: 5 років (60 міс.)
• Країна виробник: Німеччина
📌Виробник залишає за собою право вносити зміни до комплектації та конструкції виробів, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kludi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Колір | Хром |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Висота виливу | 75 мм |
| Довжина виливу | 125 мм |
| Комплектація | |
| Донний клапан | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обертання зливу | Ні. |
| Кратність | 1 |
| Кріплення | Н/д |
| Серія | Bozz |
| Стиль дизайну | Сучасний |
| Форма | Округла |