

12 577 ₴
🖤 Стильний одноважільний змішувач KLUDI ZENTA стане ідеальним вибором для сучасної ванної кімнати, підкреслюючи її індивідуальність завдяки елегантному чорному матовому покриттю. Виготовлений з міцної латуні, він забезпечує надійність і довговічність використання.
💧 Завдяки керамічному картриджу з обмежувачем гарячої води змішувач забезпечує точний контроль температури та безпечне користування. Аератор М 24 х 1 формує потік води, насичений повітрям, і сприяє економії – витрати становлять лише 5 л/хвилину при тиску 3 атм.
🔧 Встановлення змішувача просте та швидке: система швидкого монтажу і гнучке підведення G 3/8" гарантують зручність монтажу на один отвір у умивальнику. Суцільнолитий важіль забезпечує комфортне керування потоком води навіть мокрими руками.
🇩🇪 Вироблений у Німеччині, змішувач KLUDI ZENTA відповідає найвищим стандартам якості та має офіційну гарантію 5 років. Відсутність донного клапана дозволяє обрати конфігурацію відповідно до ваших потреб.
Характеристики товару:
• Бренд: Kludi
• Серія: ZENTA SL
• Артикул: 481983965
• Вид: Одноважільний
• Матеріал: Латунь
• Колір: Чорний матовий
• Стиль дизайну: Сучасний
• Монтаж: На умивальник, на один отвір
• Тип керування: Одноважільний
• Тип аератора: М 24 х 1
• Тип струменя: Насичений повітрям
• Керамічний картридж з обмежувачем гарячої води
• Витрати води: 5 л/хв при 3 атм
• Гнучке підведення: G 3/8"
• Висота змішувача: 155 мм
• Висота виливу: 100 мм
• Довжина виливу: 110 мм
• Штрих-код: 4017080098212
• Гарантія: 5 років
• Країна-виробник: Німеччина
📌Виробник залишає за собою право вносити зміни до комплектації та конструкції виробів, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kludi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 155 мм |
| Висота виливу | 100 мм |
| Довжина виливу | 110 мм |
| Комплектація | |
| Донний клапан | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обертання зливу | Ні. |
| Кратність | 1 |
| Кріплення | Н/д |
| Серія | Zenta |
| Стиль дизайну | Сучасний |
| Форма | Баланс |