

4 104 ₴
🚰 Одноважільний змішувач для умивальника KLUDI X1 – це сучасне рішення для вашої ванної кімнати, яке поєднує стильний дизайн, надійність і максимальний комфорт у користуванні.
✨ Корпус із високоякісної латуні забезпечує довговічність виробу, а хромоване покриття надає йому елегантного вигляду та простоти у догляді.
🔗 Змішувач обладнаний гнучкими шлангами підведення води G 3/8" для зручного та швидкого встановлення на умивальник.
💧 Спеціальний аератор s-pointer M 24 x 1С гарантує рівномірний потік води та економію її витрат, а донний клапан входить у комплект для ще більшої зручності.
Характеристики товару:
• Бренд: Kludi
• Серія: X1
• Артикул: 322660575
• Матеріал: Латунь
• Колір: Хром
• Тип управління: Одноважільний
• Монтаж: На умивальник
• Підведення води: Гнучкі шланги G 3/8"
• Тип аератора: S-pointer M 24 x 1С
• Донний клапан: Є
• Висота змішувача: 145 мм
• Висота виливу: 75 мм
• Довжина виливу: 125 мм
• Гарантія: 60 місяців
• Країна-виробник: Німеччина
📌Виробник залишає за собою право вносити зміни до комплектації та конструкції виробів, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kludi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Колір | Хром |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 145 мм |
| Висота виливу | 75 мм |
| Довжина виливу | 125 мм |
| Комплектація | |
| Донний клапан | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обертання зливу | Ні. |
| Кратність | 1 |
| Кріплення | Н/д |
| Серія | X1 |
| Стиль дизайну | Сучасний |
| Форма | Баланс |