






121 ₴
🚿 Змішувач для умивальника KLUDI Ameo — це стильне та сучасне рішення для вашої ванної кімнати. Завдяки одноважільному керуванню та литому важелю користуватися ним максимально зручно та просто.
✨ Виготовлений із високоякісної латуні та покритий хромом, цей змішувач не лише привабливо виглядає, а й має високу зносостійкість, що гарантує тривалий термін служби та легкість у догляді.
💧 Завдяки аератору s-pointer Eco PCA М 24 х 1 потік води насичується повітрям, що забезпечує м’яке та економне використання води — лише 5 л/хв при тиску 3 атм. Керамічний картридж з обмежувачем гарячої води підвищує безпеку експлуатації.
🛠️ Швидке встановлення на один отвір і гнучке під'єднання G 3/8" дозволяють легко монтувати змішувач без зайвих зусиль. Відсутність донного клапана підкреслює лаконічність і сучасний підхід до дизайну.
🇩🇪 Виріб виготовлений у Німеччині, що підтверджує його якість та відповідність європейським стандартам. На змішувач надається офіційна гарантія — 5 років!
Характеристики товару:
• Бренд: Kludi
• Серія: Ameo
• Артикул: 410240575
• Вид: Одноважільний
• Матеріал: Латунь
• Колір: Хром
• Стиль дизайну: Сучасний
• Монтаж: На умивальник, на один отвір
• Підвід води: Гнучкі шланги G 3/8"
• Аератор: S-pointer Eco PCA М 24 х 1
• Тип струменя: Насичений повітрям
• Картридж: Керамічний з обмежувачем гарячої води
• Витрати води: 5 л/хв при 3 атм
• Висота змішувача: 220 мм
• Висота виливу: 200 мм
• Довжина виливу: 175 мм
• Штрих-код: 4021344088383
• Гарантія: 5 років
• Країна-виробник: Німеччина
📌Виробник залишає за собою право вносити зміни до комплектації та конструкції виробів, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kludi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Колір | Хром |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 220 мм |
| Висота виливу | 200 мм |
| Довжина виливу | 175 мм |
| Комплектація | |
| Донний клапан | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обертання зливу | Ні. |
| Кратність | 1 |
| Кріплення | Н/д |
| Серія | AMEO |
| Стиль дизайну | Сучасний |
| Форма | Баланс |