

121 ₴
🚰 Одноважільний змішувач для кухні KLUDI Reef — це поєднання сучасного дизайну, функціональності та надійної німецької якості. Він гармонійно впишеться в інтер’єр завдяки стильному брашованому нікелю та округлій формі корпусу.
🔧 Змішувач виготовлений із міцної латуні, що гарантує довговічність і стійкість до корозії. Встановлення здійснюється на мийку, а підключення — за допомогою гнучких шлангів G 3/8", що забезпечує зручність монтажу.
💧 Ламінарний аератор M 16 x 1 забезпечує рівномірний і м’який потік води, сприяючи економії ресурсів та комфорту під час використання. Високий вилив (295 мм) і довжина виливу (215 мм) дозволяють легко мити великі каструлі та посуд.
🇩🇪 Виріб виготовлено в Німеччині, має гарантію 60 місяців і відповідає всім сучасним стандартам якості. Одноважільне керування дає змогу легко регулювати температуру та напір води навіть однією рукою.
Характеристики товару:
• Бренд: Kludi
• Серія: Reef
• Артикул: 50803N575
• Колір: Брашований нікель (сірий)
• Матеріал: Латунь
• Монтаж: На мийку
• Призначення: Змішувач для кухні
• Управління: Одноважільне
• Форма: Округла
• Стиль: Сучасний
• Вращення виливу: Є
• Тип аератора: Ламінарний аератор M 16 x 1
• Підведення води: Гнучкі шланги G 3/8"
• Висота змішувача: 425 мм
• Висота виливу: 295 мм
• Довжина виливу: 215 мм
• Гарантія: 60 місяців
• Країна виробник: Німеччина
📌Виробник залишає за собою право вносити зміни до комплектації та конструкції виробів, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kludi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Колір | Сірий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 425 мм |
| Висота виливу | 295 мм |
| Довжина виливу | 215 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обертання зливу | Да |
| Кратність | 1 |
| Кріплення | Н/д |
| Серія | Reef |
| Стиль дизайну | Сучасний |
| Форма | Округла |