

121 ₴
💎 Змішувач для умивальника KLUDI Renon — це поєднання сучасного дизайну та високої якості від німецького виробника, яке ідеально підкреслить інтер’єр вашої ванної кімнати.
✨ Матовий золотий колір і стильна форма «баланс» додають змішувачу вишуканості, роблячи його естетичним акцентом у приміщенні.
🔧 Виготовлений із надійної латуні, цей одноважільний змішувач забезпечує тривалий термін служби та зручність у користуванні.
🌍 Вироблений у Німеччині, KLUDI Renon гарантує якість і надійність, а також підтримується офіційною гарантією 60 місяців.
Характеристики товару:
• Бренд: KLUDI
• Колекція: Renon
• Тип продукту: Змішувач для умивальника
• Матеріал: Латунь
• Колір: Золото матове
• Управління: Одноважільний
• Висота змішувача: 160 мм
• Висота виливу: 110 мм
• Довжина виливу: 125 мм
• Гарантія: 60 місяців
• Країна походження: Німеччина
📌Виробник залишає за собою право вносити зміни до комплектації та конструкції виробів, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kludi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Висота виливу | 110 мм |
| Довжина виливу | 125 мм |
| Комплектація | |
| Донний клапан | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обертання зливу | Ні. |
| Кратність | 1 |
| Кріплення | Н/д |
| Серія | Renon |
| Стиль дизайну | Сучасний |
| Форма | Баланс |
| Колір | Золотий |