

2 360 ₴
🍽️ Одноважільний змішувач для кухні GRACE ROSS-301 STELL поєднує сучасний дизайн та вивірену естетику форм. Плавні, майже скульптурні лінії створюють відчуття легкості та роблять змішувач стильним акцентом вашого кухонного простору.
✨ Латунний корпус забезпечує довговічність і стабільність роботи, а матова сатинована поверхня в кольорі «нержавіюча сталь» відповідає сучасним трендам, надає змішувачу вишуканого вигляду та підвищує стійкість до подряпин і забруднень.
🚰 Завдяки одноважільному керуванню змішувач зручний у щоденному користуванні: легко регулювати натиск і температуру води. Округла форма та продумана висота (290 мм) і виливу (145 мм) з довжиною 200 мм роблять його комфортним для миття посуду та продуктів.
🔧 Змішувач призначений для монтажу на мийку, укомплектований аератором, гнучкими шлангами підведення води G 1/2" довжиною 50 см та кріпильним елементом, що дозволяє швидко й надійно встановити виріб. Виробник — Китай, офіційна гарантія 12 місяців.
Характеристики товару:
• Бренд: GRACE
• Серія: Ross
• Модель: ROSS-301 STELL
• Тип: Змішувач для кухні
• Тип керування: Одноважільний
• Матеріал корпусу: Латунь
• Поверхня: Матова
• Колір: Нержавіюча сталь
• Спосіб монтажу: На мийку
• Підвід води: Гнучкі шланги G 1/2"
• Довжина шлангів підключення: 50 см
• Комплектація: Змішувач, шланги підключення води 50 см 1/2", кріпильний елемент
• Висота змішувача: 290 мм
• Висота виливу: 145 мм
• Довжина виливу: 200 мм
• Гарантія: 12 місяців
• Країна-виробник: Китай
📌Виробник залишає за собою право вносити зміни до комплектації та конструкції виробів, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grace |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Колір | Сатин |
| Матеріал | Латунь |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 290 мм |
| Висота виливу | 145 мм |
| Довжина виливу | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обертання зливу | Да |
| Кратність | 1 |
| Кріплення | Н/д |
| Стиль дизайну | Сучасний |
| Форма | Округла |