

3 725 ₴
🚿 Одноважільний змішувач для умивальника KOLLER POOL Dakota у стильному графітовому кольорі поєднує сучасний дизайн та надійну металеву конструкцію, забезпечуючи комфортне користування у ванній кімнаті.
✨ Завдяки компактним розмірам (висота змішувача 169 мм, висота виливу 106 мм, довжина виливу 120 мм) модель ідеально підходить для більшості умивальників, забезпечуючи зручну подачу води без зайвих бризок.
🛠 Змішувач монтується на умивальник за допомогою надійного шпилькового кріплення, не має поворотного виливу та донного клапана, що робить конструкцію простою, міцною та довговічною.
🏅 Виріб виготовлений з металу, має сучасний дизайн та форму «баланс», а також постачається з гарантією 60 місяців від австрійського виробника KOLLER POOL серії Dakota, що підтверджує високу якість та надійність.
🌍 Завдяки сучасному стилю та універсальному графітовому кольору змішувач органічно доповнить інтер’єр ванної кімнати в мінімалістичному, модерновому чи урбаністичному стилі.
Характеристики товару:
• Бренд: KOLLER POOL
• Серія: Dakota
• Призначення: Змішувач для раковини (умивальника)
• Тип керування: Одноважільний
• Спосіб монтажу: На раковину
• Кріплення: Шпилька
• Донний клапан: Немає
• Матеріал: Метал
• Форма: Баланс
• Стиль дизайну: Сучасний
• Колір: Графіт
• Кратність: 1
• Висота змішувача: 169 мм
• Висота виливу: 106 мм
• Довжина виливу: 120 мм
• Гарантія: 60 місяців
• Країна-виробник: Австрія
📌Виробник залишає за собою право вносити зміни до комплектації та конструкції виробів, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koller Pool |
| Країна виробник | Австрія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Метал |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Колір | Графіт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 169 мм |
| Висота виливу | 106 мм |
| Довжина виливу | 120 мм |
| Комплектація | |
| Донний клапан | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обертання зливу | Ні. |
| Кратність | 1 |
| Кріплення | Шпилька |
| Серія | Dakota |
| Стиль дизайну | Сучасний |
| Форма | Баланс |