





2 905 ₴
🛁 Двовентильний змішувач для ванної PERLA VALENCIA – це поєднання надійності, класичного ретро-дизайну та зручності у щоденному користуванні. Він створений для тих, хто цінує практичність і вишуканий зовнішній вигляд у ванній кімнаті.
✨ Довгий вилив завдовжки 297 мм забезпечує комфортне користування: зручно набирати воду у ванну, мити руки чи інші речі, не обмежуючись простором. Округла форма елементів додає змішувачу естетичності та м’якості в інтер’єрі.
🚿 У комплекті передбачено душовий набір, що дозволяє легко перемикатися між наповненням ванни та прийманням душу. Настінний спосіб монтажу робить встановлення зручним та акуратним, а конструкція з виливом, що обертається, додає гнучкості в експлуатації.
🔧 Змішувач виготовлений із латуні та має хромоване покриття, що підвищує стійкість до корозії та зносу. Двовентильне керування забезпечує точне регулювання температури та напору води, а гарантія 12 місяців від виробника з Чехії підтверджує надійність виробу.
Характеристики товару:
• Бренд: Perla / PERLA
• Серія: VALENCIA
• Тип: Змішувач для ванни
• Керування: Двовентильне
• Стиль дизайну: Ретро
• Спосіб монтажу: Настінний
• Матеріал: Латунь
• Колір / покриття: Хром
• Обертання виливу: Є
• Душовий набір: Є
• Форма: Округла
• Кратність: 1
• Довжина виливу: 297 мм
• Гарантія: 12 місяців
• Країна-виробник: Чехія
📌Виробник залишає за собою право вносити зміни до комплектації та конструкції виробів, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Perla |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Двохвентильний |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 297 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обертання зливу | Да |
| Душовий набір | Так |
| Кратність | 1 |
| Серія | VALENCIA |
| Стиль дизайну | Ретро |
| Форма | Округла |